Spowoduj, że kobiety będą się o Ciebie biły!

Alluramin to feromony dla panów. Ich sklep stanowi w pełni naturalny, dzięki czemu wolno je bezpiecznie stosować. Feromony Alluramin pozytywnie wchodzą na wzbudzanie pożądania seksualnego i urodę mężczyzny.

Alluramin posiada feromony, jakie są naturalnie wydzielane jedynie przez tzw. samców alfa- ich wykonanie dopomoże stworzyć atmosferę zaufania i lubienia, w jakiej inne kobiety będą Ostatni szczególnie grzeczne i uległe. Oddziaływanie feromonów jest absolutnie oryginalne i trudne, ze względu na ostatnie, iż są to bezwonne substancje. Obejmują one nie tylko środek do sukcesu na randce, czy imprezie, a i w sklepie- z możliwością uzyskasz pozycję lidera oraz przygotujesz aurę zaufania oraz oczekiwania.

Co pozwalasz stosując feromony Alluramin?

przyciągniesz wzrok najatrakcyjniejszych osób w towarzystwu
powstaniesz w pozycji dominatora i przywódcy
będziesz tworzyć pożądanie
nabierzesz większej pewności siebie, obserwując reakcje innych
zdobędziesz przewagę nad innymi mężczyznami
roztoczysz wokół siebie aurę bezpieczeństwa
z możliwością nawiążesz nowe trasy i kupisz przychylność drugich typów

Użytkowanie

Preparat rozpylać dokładnie na skórę, w miejscach o podwyższonej temperaturze skóry tj. okolice nadgarstków, szyi i pach. Feromony oddziałują przez blisko 5 godzin od aplikacji.

Czym są feromony?

Słowo „feromony” przedstawia się z języka greckiego, a konkretnie mówiąc powstało przez połączenie dwóch słów – ferein oraz horme, co w przełożeniu na język polski oznacza „przekaźnik podniecenia”. Feromony są substancjami semiochemicznymi przylegającymi do grupy infochemicznej, które właśnie prezentują w żywym organizmie m.in. w pocie, ślinie, śluzie i moczu. Przedstawia się jednakże, iż podstawy te nie są małego zapachu, wyłącznie przy podwyższonym stężeniu można wyczuć woń Androstenolu. Feromony odgrywają podstawowe role w codziennym byciu wszystkiego człowieka m.in. wyrażają dominację i pozwolą na przyznanie się spośród otoczenia, znamiennie oddziałują na pewność siebie, a także – co dla grup jest najistotniejsze – skutecznie przyciągają płeć przeciwną. Działanie feromonów zaczyna się w okresie, gdy dojadą do narządu nosowo-lemieszowego, znajdującego się w jamie nosowej.
Jak sprawiają te bezwonne substancje?

Feromony pobudzają sferę seksualną płci przeciwnej, dzięki dlaczego te związki chemiczne stają się atrybutem atrakcyjności, skutecznie zachęcają do nas płeć przeciwną i wspierają w stosunkach międzyludzkich poprzez przekazywanie korzystnych reklamie na ludzki problem otoczeniu. Feromony płacą za stymulację narządu nosowo-lemieszowego, zwanego VNO, a następnie pomysły są już kierowane wprost do podwzgórza mózgu, w którym produkują się emocje i instynktowne reakcje. Oddziaływanie feromonów podejmuje się a w mojej podświadomości.

alluramin

Alluramin24.com