Marzyłeś o doskonałej sylwetce, natomiast niełatwo o taki rezultat? Przetestuj innowacyjnych suplementów!

Cerberus, niczym mityczny trzygłowy pies strzegący podziemi, strzeże poziomu Twojego testosteronu i zamyka produkcję estrogenu. Zaawansowana formuła Cerberus oraz najświetniejsze aktywne pierwiastki przynoszą Ci gwarancję, że Twój testosteron, na który właśnie ciężko pracowałeś, nie poprawi się w estrogen.

EFEKTYWNY BLOKER AROMATAZY I ESTROGENU

Zaufaj mocy formuły Cerberus i powiększ wyniki swoich treningów. Cerberus pozwala Ci wykuć mięśnie ze pewni i wspaniale je wyrzeźbić. Zwiększenie moce i odporności jeszcze przenigdy nie było właściwie przystępne oraz bliskie.
Cerberus

Gdy zależysz wyzwolić w sobie bestię, musisz podnieść poziom testosteronu. Warto wiedzieć, że jest enzym, aromataza, który idzie na konwersję androgenów (w ostatnim testosteronu) w hormony żeńskie, czyli estrogeny. Enzym ten jest więc Twoim wrogiem. Cerberus jest zdolnym blokerem aromatazy.

Cerberus oznacza same korzyści. Sprawdzisz jak Twoje mięśnie pracują bardziej skutecznie. Sprawdzisz jak poprawia się Twoje Ciało. Poczuj różnicę, poczuj moc.

1 Wzmacnia efekty kuracji z Somatodrolem
2 Unikalna formuła EstroBlock
3 Bloker aromatazy

4 Zwiększa ilość hormonu rozwoju we naturze
5 Przyspieszona regeneracja mięśni po treningu
6 Bloker estrogenu

Cerberus posiada unikalną zastrzeżoną mieszankę składników EstroBlock, która blokuje produkcję estrogenu i utrzymuje poziom testosteronu na wielkim stopniu. To wszystko bez skutków ubocznych. Dla maksymalnego efektu stosuj łącznie z preparatem Somatodrol.

Jacek Kramek MEN’S PHYSIQUE CHAMPION

Jak młody chłopak działał w skórę nożną. Kontuzja spowodowała, że dotarłem na siłownię. Wykazałoby się, iż posiada inklinacje do pisania swojej opinie. Trenuje już 11 lat. Jest trenerem personalnym w Warszawskim Centrum Atletyki, profesjonalnym modelem fitness i zawodnikiem federacji IFBB. Lata wytężonej pracy nad własnym mięsem i doborem zdrowej diety nauczyły go jako dobrze pytać o siebie. Tę myśl oferuje swoim podopiecznym.

Cerber to mocny mityczny trzygłowy pies.
Cerberus aby Somatodrol dopomoże Ci wyzwolić w sobie bestię i wyrzeźbić potężne mięśnie. Sprawdź!

Iridium Labs

{Iridium-Labs24.com |Iridium-Labs24.com |www.Iridium-Labs24.com |http://Iridium-Labs24.com |http://www.Iridium-Labs24.com |https://Iridium-Labs24.com |wikipedia.com|google.com|www.Iridium-Labs24.com )