Vivese Senso Duo Shampoo – Osłabione włosy? Pożądasz preparatu, który zlikwiduje ten kłopot oraz polepszy wygląd Twoich włosów raz na zawsze? To znalazłaś!

Łamliwe, słabe oraz wypadające włosy to że najpopularniejszy kłopot, z którym systematycznie konfrontują się aktualnie nie tysiące, ale miliony Polaków oraz Polek. Okolicznością pewno istnieć zła dieta i szkodliwe nawyki żywieniowe, brak odpowiednich substancji odżywczych, w niniejszym witamin i biopierwiastków czy przechodzona właśnie choroba. Vivese Senso Duo Shampoo to dermokosmetyki, które koncentrują dwa w jednym: skuteczność szamponu wzmacniającego zmęczone włosy i efektywność olejku, który podnosi ich odcień i budowę. Dzięki dobrze dobranemu składowi oba produkty wzajemnie się uzupełniają, stanowiąc funkcjonalną i działającą ochronę dla włosów. Co istotne, świetnie przyznają się zarówno dla kobiet, jak jeszcze dla ludzi, stając się ratunkiem dla zmęczonych włosów.

Niezawodne ekstrakty roślinne

Skład kosmetyków powoduje, iż cały olejek oraz wyciąg pełni zupełnie inną rolę, rzutując na następny element włosa:

– skłaniając go do rozwoju,

– zabezpieczając przed łamaniem,

– wspierając i pobudzając naruszone cebulki.

Wspomagają w ostatnim zakończone w nim ekstrakty roślinne, wśród których warto przytoczyć wyciąg z kiełków soi i pszenicy, z kamelii i argininę. To rzeczywiście te elementy stanowią o sprawnym funkcjonowaniu materiału również planują ważne miejsce w toku profilaktycznym, który umacnia budowę włosów, przeciwdziałając ich wypadaniu, a co wewnątrz czym idzie, chociażby do 60% minimalizując ryzyko łysienia!

Vivese Senso Duo

Vivese Senso Duo-Oil 2