African Mango 900 – Jeżeli zamierzasz pozbyć się zbytecznych kilogramów wypróbuj niezawodny specyfik African Mango 900!

African MANGO to prosty suplement diety przydatny w ról tabletek. Artykuł ten dyktowany jest dla kobiet dorosłych, które zmagają się z otyłością i planują zgubić nadprogramowe kilogramy.

Wskazaniem do użytkowania pigułek African MANGO jest chęć zredukowania nadmiaru tkanki tłuszczowej, ograniczenia apetytu i kontroli wagi ciała.

Głównym składnikiem towaru jest wywar z pestek afrykańskiego mango (Irvingia Gabonensis). Element ten zyskał marka w Okresach Zjednoczonych. Przeprowadzono dużo badań, uważających na końcu udokumentowanie jego efektywności.

Ekstrakt z pestek afrykańskiego mango jest możnym źródłem błonnika. Błonnik odgrywa istotną siłę w procesie odchudzania. Składnik ten pęcznieje w żołądku, sprzyjając długotrwałemu odczuwaniu sytości i obniżając odczuwanie głodu.

Zawarty w formulacji produktu African MANGO ekstrakt z pestek afrykańskiego mango wspiera korektę i kontrolę wagi. Element ten jeszcze oddziałuje korzystnie na ograniczenie poziomu cholesterolu, glukozy, białka C-reaktywnego (CRP), adiponektyny i leptyny we naturze.

Skład:

W zestawie suplementu diety African MANGO otrzymują się:

wyciąg z pestek afrykańskiego mango w stężeniu 10:1, masa tabletkowa (substancja przeciwzbrylająca), kapsułka żelatynowa.

Zalecane spożycie:

Suplement diety African MANGO należy stosować doustnie, popijając dużą częścią wody.

Zalecana dzienna porcja suplementu diety do podjęcia to 1 kapsułka 3 razy dziennie.

Dla uzyskania najkorzystniejszego rezultatu należy stosować tabletki w trakcie czy wręcz po posiłku.

Zawartość składników w 3 kapsułkach produktu African MANGO: 1200 mg ekstraktu z pestek afrykańskiego mango w stężeniu 10:1 (etapowi to odpowiednik odpowiednikiem 12 000 mg zwykłego ekstraktu).

Nie występować wskazanej do podjęcia dziennej porcji preparatu.

African Mango900

biovelis tabs

Breast-Fast