Sposoby na mocniejszy wzwód

avatar_99_page

Sposoby na silniejszą erekcję

Istnieje kilka prostych strategii, pozwalających uzyskać silniejszy wzwód. Jeśli masz erekcję, ale nie jest ona twoim zdaniem dostatecznie silna lub jeśli chcesz mieć silniejszy wzwód, ale nie wiesz jak to zrobić, to tu otrzymasz parę porad dla siebie.

Podajemy ci kilka nieskomplikowany rad, które pomogą ci wypracować mocniejszą erekcję, a co za tym idzie, mocniejsze doznania seksualne, zarówno dla ciebie jak i dla twojej partnerki. Jeżeli taki jest właśnie twój cel, poniższe porady bez wątpienia okażą się dla ciebie pożyteczne!

Palenie surowo zabronione

Bez wątpliwości palenie to „wielki przykurczacz”. Palenie prowadzi do znacznego tania levitra zmniejszenia rozmiarów twojego penisa oraz jest jedną z głównych przyczyn impotencji. Powoli oraz krok po kroku powoduje, że wzwody są coraz słabsze. Przyrost blaszki miażdżycowej, która gromadzi się w układzie krwionośnym człowieka, jest spowodowany w ogromnym stopniu przez palenie właśnie. Wywołuje zwężenie naczyń krwionośnych. Wynik jest taki, że zmniejsza się przepływ krwi do członka w trakcie seksu. Jeżeli do chwili obecnej nie rozmyślałeś o rzuceniu palenia, być może perspektywa silniejszej erekcji pomoże ci rzucić palenie.

Spal tkankę tłuszczową

Nadwyżka tkanki tłuszczowej w twoim organizmie to fatalna sytuacja dla twojej erekcji. Musisz się pozbyć całego tego tłuszczu i musisz rozpocząć swój program odchudzania natychmiast. Nadmiar tkanki tłuszczowej świadczy o nadmiernych ilościach cholesterolu w organizmie, co z kolei wywołuje zwężenie naczyń krwionośnych. To, jak już wiesz, oznacza obniżoną zdolność wzwodu. Jeśli jesteś osobą otyłą to masz również podatność do cukrzycy. Cukrzyca typu I jest jedną z najpowszechniejszych przyczyn impotencji oraz przysparza się również do schorzeń układu krwionośnego. Taki stan może również mieć wpływ na twój układ nerwowy, a jego skutkiem może kamagra tanio być spowolnienie transmisji sygnału nerwowego wzdłuż nerwów. Jest to przypadek, który wywołuje zwiotczenie penisa. Nie chcesz być grubasem z miękkim ptaszkiem – zlikwiduj nadwagę.