Dziewięć trików na zwiększenie libido

4305-4054-wu.jpg

Poznaj kilka przetestowanych sposobów na to, żeby bardziej Ci się chciało oraz żeby twoja i kochanki satysfakcja ze stosunku była dużo większa.

Prezentuje parę prostych porad, żeby w twojej sypialni zrobiło się naprawdę przyjemnie!
1. Dotykaj swoją partnerkę
Jeśli będziesz codziennie dotykał partnerkę, twój organizm zacznie produkować hormony, które wzmocnią waszą więź. Amerykańskie badania potwierdzają, iż dotyk ożywia wytwarzanie oksytocyny – substancji neurochemicznej, która zespala pary ze sobą. Rezultat jest oczywisty: częściej zaczynasz mieć niegrzeczne myśli.
2. Wyjdź na słońce

Godzina spędzona na słońcu może powiększyć ilość testosteronu (najistotniejszego męskiego hormonu) w twoim ciele aż o 69 procent – do takiej konkluzji doszli naukowcy z Uniwersytetu Kalifornijskiego. Ponadto światło słońca obniża ilość melatoniny, hormonu, który obniża płodność oraz popęd seksualny. Solarium też tak działa.
3. Oglądaj filmy o miłości

Według naukowców z Uniwersytetu Michigan oglądanie romansów może sprawić, że mężczyzna będzie bardziej romantyczny i czuły. Zauważyli oni, że filmy miłosne zwiększają ilość progesteronu – hormonu odpowiedzialnego za wysokie libido – aż o 10 %. Najtrudniejszym twoim zadaniem będzie wyszukanie takiego filmu, w czasie którego uda ci się nie zasnąć.
4. Ziewaj ziewaj
Ziewanie i wzwody są kontrolowane przez przez tą samą substancje chemiczną: tlenek azotu. Ziewając, przygotowujesz magistrale neurochemiczne, dzięki którym staniesz na wysokości zadania, kiedy zajdzie tego typu potrzeba. Oprócz tego ziewanie powoduje, że czujesz się odprężony, a do twojego penisa przypływa więcej krwi.

5. Spożywaj sok z granatu
Codziennie pij szklankę soku z granatu. Badania zrealizowane na Uniwersytecie Kalifornijskim udowodniły, erekcja
iż owoc ten zwiększa przepływ krwi do twojego najlepszego kumpla. Prócz tego powoduje, że całujesz bardziej namiętnie.
6. Wąchaj wanilię

Woń wanilii efektywnie powiększa przepływ krwi do członka – tak mówią badacze z Fundacji Leczenia Smaku i Węchu w Chicago. Wanilia zwiększa wydzielanie fal alfa w mózgu, które odprężają oraz pomagają pozbyć się zahamowań. Budowa chemiczna wanilii jest podobna do dopaminy – substancji wytwarzanej w mózgu, która wywołuje podniecenie seksualne. Rozumie się samo przez się, że nabywanie lodów waniliowych jest dużo mniej krępujące niż zaopatrywanie się w specyfiki na potencję.
7. Odżywiaj się prawidłowo
Jeżeli mężczyzna je zbyt mało cynku, jego organizm produkuje mniej testosteronu. W takim razie wskazane jest włączyć do jadłospisu dużo potraw mięsnych, orzechów, nabiału oraz pełnoziarnistego pieczywa. Nie zapomnij także o witaminie C, która zwiększa ilość oksytocyny w organizmie oraz wspomaga funkcjonowanie gruczołów płciowych.
8. Rzuć tytoń

Nikotyna znajdująca się w papierosach może prowadzić do zawężenia naczyń krwionośnych, utrudniając transport krwi do członka. Pewne doświadczenie wykazało, iż spalenie jedynie dwóch papierosów może sprawić, iż wzwody staną się bardziej miękkie. Nie zapominajmy również o innych negatywnych atrybutach palenia, np. nieświeży oddech, żółte zęby oraz zmarszczenia skóry.
wiecej na naszej stronie tania viagra